Zapisz się do listy mailingowej i otrzymaj ebook „Czego powinniśmy szukać w Kościele?” autorstwa Alexa Duke’a z serii Kwestie kościelne 9Marks.

Żaden Kościół nie jest idealny. A nawet gdybyś taki znalazł, przestałby taki być z chwilą, w której przekroczyłbyś jego próg.

Czego powinniśmy szukać w Kościele? Żywego zwiastowania? Empatycznego i przyjaznego pastora? Pełnego życia duszpasterstwa dla dzieci? Te pytania mogą przytłaczać… Często ciężko wyznaczyć priorytety, i stwierdzić co można odpuścić. W tej książce Alex Duke, opierając się na swoich doświadczeniach i zasadach wyciągniętych z Biblii, wskazuje, że nie powinniśmy szukać Kościoła idealnego – a Kościoła wiernego, który zwiastuje Ewangelię, trzyma się Biblii i widać po nim, że jest to chrześcijańska wspólnota.

Alex Duke uzyskał tytuł magistra (MDiv) na Southern Baptist Theological Seminary, jest głównym redaktorem w 9Marks i dyrektorem duszpasterstwa młodzieży i kształcenia kościelnego w Third Avenue Church w Louisville, w stanie Kentucky.

Kup książkę w wersji papierowej klikając tutaj.

Pobierz e-booka w wersji PDF

Pobierz e-booka w formacie EPUB

Pobierz e-booka w formacie MOBI

Zobacz podobne książki na temat Kościoła klikając tutaj